Pneuservis

Pneuservis

Pneuservis provádíme na špičkových strojích italské značky STAR, konkrétně na plně automatické vyvažovačce nejvyšší řady SEC 44 a vyzouvačce S 70 TI.

Kompaktní automatická vyvažovačka STAR řady SEC 44 je řízená mikroprocesorem, disponuje funkcemi pro vyvážení ALU ráfků, statické i dynamické vyvážení, programem pro optimalizaci vyvážení a samokalibraci.

Oprava průrazů pneu thermopressem

Thermopress je speciální technologie pracující za vysokých teplot a tlaků, která z Vašeho beznadějně poškozeného pláště Vašeho automobilu udělají znovu provozuschopnou část Vašeho vozidla. Rychlá oprava pro nákladní, traktorové a EM pneu (radiální a diagonální).

Výhodou použití Thermopressu je, že lze touto metodou opravit i značně poškozenou pneumatiku např. nákladního automobilu nebo užitkového stroje, za cenu značně nižší než je cena nové či protektorované pneumatiky.

Kvalita opravy Thermopressem je navíc zaručena použitím výhradně originálních záplat Thermopress a špičkových gumo-kaučukových lepících náplní.

TPMS diagnostika

Nabízíme novinku v podobě diagnostiky TPMS. Jedná se o systém sledování tlaku v pneumatikách (TPMS – Tyre Pressure Monitoring System). Sytém TPMS byl přijat legislativou EU a výrobci mají povinnost všechna nová vozidla vyrobená po 1. listopadu 2014 povinně vybavit tímto systémem.

Aktualizaci, nastavování a čipování TPMS senzorů provádíme pomocí diagnostiky VT56, která umí komunikovat se všemi TPMS senzory známých světových výrobců. Ukládá data ze starých senzorů a snadno je převádí do nových.

Diagnostika je schopna poskytnout historii dat senzoru. V případě, kdy je TMPS snímač nahrazen novým nebo je pozice kol u vozu změněna, použitím OBDII konektoru lze data opětovně přenést do vozidla a resetovat jednotku řízení (ECU).

Výhody TPMS:

 

Spolupracujeme s renomovanými výrobci pneumatik většiny značek

Řada Premium

 

 

 

Řada Premium

Řada Ekonom