Opravy prasklin čelních autoskel s certifikací

Výměna autoskla již dávno není jediná cesta k “záchraně” čelního skla. Využijte možnosti opravy praskliny a to ve špičkové kvalitě. Chytří zákazníci dobře ví, že ve všech případech nutně nemusí být provedena pouze výměna autoskla, která vlivem lidského faktoru představuje pro vozidlo potenciální riziko poškození karoserie a vznik netěsností.

Navíc z připojištění čelního skla vám každá pojišťovna opravu praskliny uhradí ve 100% výši, tedy bez nutnosti hradit spoluúčast. Pomocí kvalitního nářadí se dá opravou praskliny do 1 hodiny dosáhnout obnovení původní pevnosti a stability autoskla, aniž by byla nutná zdlouhavá výměna autoskla. Naše společnost vybudovala v ČR doposud největší síť smluvních autoservisů se zaměřením na opravy prasklin čelních skel. Vyžadujte pro opravu vašeho vozidla, aby autoservis používal jen to nejkvalitnější nářadí na opravy prasklin, které lze v současné době na trhu pořídit. Opravy čelních skel v kvalitě Mercedes-Benz a BMW.

Tento systém vyhrál v roce 2010 výběrové řízení České pojišťovny a.s. v konkurenci dalších 7 dodavatelů “podobné” technologie.