Pneu Point S

Pokud hledáte zimní nebo letní pneumatiky s nejlepším poměrem mezi kvalitou a cenou, pak je značka Point S ideální pneumatika pro osobní automobily. Pneu Point S je vyráběna společností Continental.

Point S navrhla svou nejnovější generaci pneumatik ve spolupráci s největšími evropskými výrobci. Pneu Point S jsou pneumatiky určené pro evropské trhy a jsou certifikované pro zimní i letní období.

Jsou vyvinuty tak, aby poskytovaly vysoký výkon na suché, mokré a zasněžené vozovce. Technologie použité při navrhování pneumatik Point S umožňují zajistit vaši bezpečnost při jízdě v zimním i letním období. V zimě musí být řidič schopen zvládat své vozidlo nejen na zasněžené, ale také na suché a mokré vozovce. Asymetrický vzorek běhounu zajišťuje lepší ovladatelnost na suchých, mokrých nebo zasněžených komunikacích.

Navíc jsou pneumatiky Point S nyní vyráběny ze směsi silikonového kaučuku, takže poskytují lepší akceleraci a brzdné vlastnosti. To všechno znamená obrovský rozdíl s ohledem na přilnavost, ovládání, trakci a důvěru!